Combi Cup avaetapi parim oli Pille-Riin Reinaus poniga Radar


Pille-Riin Reinaus ja Radar; foto Kati Raidma

Tänavuse kombineeritud maratonidesarja Combi Cup avaetapp peeti 29. aprillil Särevere liivaväljakul, kus nii Combi Cup kui ka avatud klassi võitis Pille-Riin Reinaus poniga Radar.

Ühte soojakraadi ning vihma ja lörtsisegust ilma trotsides tegi Säreveres Combi Cup avaetapil stardi 11 ekipaaži. Rajameister oli Särevere liivaväljakule ehitanud ühe maratonitakistuse, millele lisanud kaheksa koonustakistust. Puhtusele ja kiirusele peetud sõidus suutis raja vigadeta läbida kaks ekipaaži, kellest kiireim oli favoriidiks peetud Pille-Riin Reinaus poniga Radar. Teise tulemusega lõpetas avaetapil Kauro Vahtras hobusega Kena, kolmas oli kolme karistuspunkti juure kiireima aja sõitnud Age Põldaru hobusega Visu. Toome siinkohal ära ka võistlejate groomid, kelleks olid vastavas järjestuses Priit Reinaus, Jane Vahtras ja Riina Rõa.

Lisaks Combi Cup etapile, mis peetakse tasemel Madalam (koonused +35cm), oli kavas kiirusele sõit tasemel Keskmine (koonused +25cm). Siingi ei olnud vastast Reinausile, kes võttis Radariga päeva teise võidu. Selles klassis jõudis teisele kohale Hanna Treikelder hobusega Armani, kolmandale Kauro Vahtras hobusega Kena. Armani muide on võistelnud kõrgel rahvusvahelisel tasemel. Nimelt osales Armani koos Pille Oberpaliga 2013.a. Slovakkias Topolcankis peetud paaride MM-il.

Tulemused leiate meie leheküljelt

 
Kauro Vahtras fotol hobusega Hedoonia; foto Kati Raidma
Hanna Treikelder ja Armani; foto Kati Raidma
Age Põldaru ja Visu; foto Kati Raidma