Maria Rakend

Olustvere Driving Cup

Maria Rakend 2017 maratoni joonised   –  Takistusete fotod

COMBI CUP 2017 ÜLDJUHEND

ERL RAKENDISPORDI KARIKASARI 2017 ÜLDJUHEND

Maria Rakend 2017  juhend

Maria talu Pärnumaal on hea koht nii puhkuseks kui seminaride korraldamiseks. Olulist kohta talu tegemistes mängib oma ratsakeskus oma kauniste metsaradade, tasemel väliväljakute ja sisemaneežiga. Marias on aastate jooksul korraldatud hulgaliselt takistussõiduvõistluseid, 2017.a. lisanduvad nimekirja kestvusratsutamine ja rakendisport.

Esimene Maria talu rakendispordivõistlus toimub 10.-11. juunil ja kavas saavad olema Eesti Ratsaspordi Liidu karikasarja etapp ning kombineeritud maratonide sarja Combi Cup etapp. Klassikalistes formaatides võisteldakse Eesti tasemetel Keskmine ja Madal, kus esimeses läbitakse FEI test 2*A, teises 1* B. Kooli- ja täpsussõit viiakse läbi Maria talu jalgpalliväljakutel, mille kvaliteet vastab Rahvusvahelise Jalgpalliföderatsiooni nõuetele.

Maria Rakendi ametnike meeskond on rahvusvahelise taustaga, kui peakohtuniku ametit asub täitma kogenud austerlane Wolfgang Csar, kohtunike kogus on lisaks temale rahvusvahelise teise taseme kohtunik lätlanna Ligija Biteniece ja eestlanna Varju Kuusemets. Rajameistriks on Hillar Talts, kes 2017.a. kasutab maratoniraja ehitamisel mobiilseid takistusi, kuid järgnevateks aastateks peab talu peremehega plaane ka püsitakistuste ehitamiseks.